بسم الله الرحمن الرحیم

به نام آن کسی که به آدمی تفکر بخشید تا اندیشه عشق به میهن و آب و خاک در وجودش اوج بگیرد.

با سلام و صلوات به پیشگاه حضرت بقیه الله العظم اروحنا له لفدا و با درود و سلام بیکران به ارواح طبیه شهدا، شهدای انقلاب اسلامی، شهدای دوران دفاع مقدس ، شهدای مدافع حرم  و شهدای شهرستان خنداب به ویژه شهدای گمنامی که در خاک این شهر آرمیده اند و با درود و سلام به روح ملکوتی و متعالی امام راحل، آن معمار کبیر انقلاب اسلامی و آن ابر مردی که برای همیشه در ذهن تاریخ جاودانه ماند. با آرزوی طول عمر با عزت و با برکت برای مقام عظمای ولایت، رهبر فرزانه، حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) و با آرزوی توفیق و سربلندی برای دولت تدبیر و امید

جا دارد از اعضای محترم شورای اسلامی شهرخنداب ، که به این حقیر اعتمادکردند و مسئولیت اداره شهر را به اینجانب محول نمودند صمیمانه قدردانی و تشکر نمایم.

خداوند را شاکرم که نعمت خدمتگزاری به مردم عزیز ، شریف ، مومن ، صبور ،مذهبی ، ولایت مدار و عاشق نظام مقدس جمهوری اسلامی را به بنده عطا فرموده است. موجب فخر و مباهات بنده است. که مسئولیت خدمتگزاری در شهری را به دست آورده ام که مهد عالمان ، ادیبان ، دلیران- مازندران استان آفتاب ، قلب تپنده ایران هسته ای ، پایتخت زنجیر زنی و شور و شعور حسینی است

امیدوارم با استعانت از ذات اقدس الهی و در ذیل توجهات خاصه حضرت ولی عصر (عج) و با تکیه بر دوستی و تعامل با مردم به تکلیف خود عمل نموده و با تاسی از بزرگان دین،مردم داری ، مردم محوری و توجه خاص به مردم محروم را سرلوحه کار خود قرار دهم و در اتخاذ هر تصمیمی، خداوند متعال را ناظر و شاهد خود بدانم.

اینجانب سعی خواهم نمود سیره معصومین علیه السلام را که از طریق ولایت امام راحل و مقام معظم رهبری تجلی یافته است را سرمشق عملی و زبانی و قلبی خود قرار دهم.

سعی خواهم نمود تجربیات و آموزه های چندین ساله خود را که از شهرداران موفق و لایق که در کسوت شاگردی  با آنان کسب نمودم را جهت توسعه و آبادانی این شهر بکارگیرم.

در این مسیر سعی خواهم کرد که از تجربیات و توانمندی های شهرداران واعضای شورای شهر در ادوار مختلف، افراد نخبه و صاحب نظر استفاده کرده و همواره در اتخاذ تصمیمات مهم نظرات شهروندان را اخذ و تحلیل و بررسی علمی کنم و درمسیر اجرای طرح ها به کار بندم.با توجه به واقع شدن اين شهرداري در مركز شهرستان وعدم وجود قطب هاي صنعتي و نداشتن پشتوانه مالي مناسب وپائين بودن ميزان ساخت وسازها وعدم پيشرفت فعاليتهاي هاي عمراني درسطح شهر، عدم حضور سرمایه گذار بدلایل مختلف محروميتها همچنان چشمگير مي باشد.

شهر خنداب ومحروميتهاي ويژه اين شهر حلاوت خدمت رساني را بيشتر و وسيعتر مي نمايد و اين حلاوت در سايه همدلي و محبت شهروندان محترم و مديران دلسوز اين شهرستان بيشتر از  گذشته و تحمل سختيها  و محروميت ها آسانتر مي گردد. بي ترديد گذر از هر بحران بزرگ اتحاد و انسجام همگان را مي طللبد.

در دوره تصدی شهرداری توسط اینجانب تلاش خواهد شد تا ضمن ارتقای کیفیت زندگی شهروندان، زمینه لازم برای ورود شهر خنداب به عرصه رقابت با سایر شهر های همتراز فراهم شود.

لذا ضمن تشكر از حمايتهاي همگان و عذر خواهي از مردم شريف شهر خنداب بعلت نقصان هاي موجود و بضاعت اندك اين شهرداري ، از درگاه خداوند متعال سعادت و سلامت و عزت همشهريان خندابي و توفيق ساخت خندابي آباد شايسته خندابي عزيز را مسئلت دارد./

خدایا چنان کن سرانجام کار     تو خوشنود باشی و ما رستگار

و السلام علیکم و رحمه ا… و برکاته

مهدی احدی

شهردار خنداب